Poznaj próbki Flügger


próbki a5 Próbki A5

Znajdź idealny odcień farby z pomalowaną przez nas próbką koloru Flügger!

Przyklej kartonik A5 na ścianę i sprawdź, czy kolor spełnia Twoje oczekiwania. Próbki A5 dostępne są w wybranych 60 bestsellerowych kolorach.

próbki Próbki

Chcesz mieć dostęp do szerokiej palety kolorów Flügger?

Dla Ciebie przygotowaliśmy próbki farby o pojemności 0,38 l
– idealnie stworzone do testowania!

tapety Tapety

Jeśli nie farba, to… może tapeta?

Obejrzyj stylowe tapety, zamów próbkę i sprawdź, jak wybrany wzór będzie prezentował się na ścianie!

detale cph Detale CPH

Szukasz alternatywy dla farby?
Lubisz nowoczesne rozwiązania?

Odkryj dekoracyjną masę szpachlową KC14 w 35 kolorach i zrealizuj każdą, nawet najbardziej szaloną wizję! Przetestuj farbę dekoracyjną Kabric i uzyskaj niepowtarzalny efekt struktury na ścianie!

FAQ

Gdzie można kupić próbki kolorów Flügger? >

Próbki farb w formie karty kolou

Próbki kolorów Flügger w formie kart A5 możesz kupić wyłącznie w sklepie online KoloryFlugger.pl. Znajdziesz w nim 60 bestsellerowych odcieni z podziałem na: biele, beże, róże, zielenie, szarości, a także tonacje mineralne i niebieskie.

W sklepach stacjonarnych dostępne są wybrane kolory próbek do wglądu. Jeśli jednak chcesz przetestować odcień farby w różnych konfiguracjach, skorzystaj z możliwości zakupienia kart kolorów w naszym e-sklepie.

Próbki kolorów w formie małej puszki farby

Próbki kolorów w formie małej puszki farby są dostępne zarówno na stronie Flugger.pl, jak i w sklepach stacjonarnych Flügger farby. Dają możliwość przetestowania wielu kolorów m.in. z palet: Flügger, NCS oraz RAL.

Próbki produktów dekoracyjnych Detale CHP

Próbki produktów dekoracyjnych Detale CPH: KABRIC oraz KC14 kupisz wyłącznie w sklepie online . Są dostępne w formie karty A6.

Zakup pełnowymiarowych produktów dekoracyjnych Detale CPH jest możliwy tylko w sklepach stacjonarnych Flügger farby. Pełną listę miejsc, gdzie możesz je kupić, znajdziesz na stronie: Flugger.pl.

Próbki tapet

Na stronie sklepu KoloryFlugger.pl możesz zamówić próbki tapet w formacie A4 w wybranym wzorze.

Jakie są dostępne opcje wysyłki próbek Flügger? >

Dostępna jest tylko dostawa kurierem. Koszt wysyłki próbek to 9,99 zł, a czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Czy można dokonać zwrotu zakupionych próbek Flügger? >

Tak, zwrotu możesz dokonać w terminie do 14 dni od daty zamówienia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotów i reklamacji zakupionych produktów, znajdziesz w regulaminie sklepu internetowego.

Czy można zamówić inny kolor próbki Flügger niż ten dostępny na stronie? >

Jeśli chcesz przetestować inny kolor próbki, niż dostępny na stronie, możesz skorzystać z małej wersji produktu do wymalowania, dostępnej w formie puszki o pojemności 0,38 l. Daje Ci to możliwość przetestowania kolorów z palet: Flügger, NCS oraz RAL.

Na stronie sklepu KoloryFlugger.pl dostępnych jest 60 kolorów farb w formie karty A5, które możesz zamówić i przetestować w różnych pomieszczeniach oraz warunkach. Wybrane kolory to bestsellerowe propozycje, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Z tyłu karty znajdziesz również propozycje ciemniejszego i jaśniejszego odcienia próbki. Jeśli jednak potrzebujesz szerszej gamy kolorystycznej, skorzystaj z możliwości zamówienia małej puszki farby w wybranym przez Ciebie odcieniu.

Próbki Flügger – jak z nich korzystać? >

Dostępne rodzaje próbek różnią się pomiędzy sobą. Wybierając konkretną formę, pamiętaj, aby dopasować ją do swoich potrzeb.

 • Karta koloru – dostępna jest w formie karty A5 w 60 kolorach. To wyselekcjonowane, bestsellerowe odcienie, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Z tyłu karty umieszczony jest klej, pozwalający na wielokrotne przylepienie do ściany. Umożliwia to testowanie wybranego koloru w różnych pomieszczeniach, o różnej porze dnia lub przy sztucznym świetle. Dodatkowo wygodny format pozwala na zabranie ze sobą karty na zakupy i zestawienie kolorów farby oraz np. mebli, co pozwala podjąć przemyślaną decyzję w kwestii aranżacji pomieszczenia. Na odwrocie karty znajdują się również propozycje jaśniejszych i ciemniejszych odcieni wybranego koloru. To doskonała podpowiedź w przypadku gdy wybrana barwa nie do końca odpowiada Twoim wymaganiom. Każda dostępna karta koloru została wymalowana realną farbą Dekso 5, dzięki czemu dokładnie odwzorowuje odcień.
 • Detale CPH (KABRIC oraz KC14) – próbka produktu dostępna jest w formacie wymalowanej karty A6, przedstawiającej kolor. Samo wykończenie (wzór, struktura) zależy od sposobu jej nałożenia na ścianę – użytej techniki oraz narzędzi.
 • Tapeta – próbka A4 to fragment wybranej tapety, który można przyłożyć do ściany lub mebli, by zobaczyć realny efekt aranżacyjny.

Puszka farby – to próbka o pojemności 0,38 l, która umożliwia przetestowanie wybranego koloru na ścianie lub innym obiekcie, który docelowo ma zostać pomalowany. W przeciwieństwie do karty koloru daje możliwość szerszego wyboru – nie tylko wybranych odcieni Flügger, ale również innych barw z palet NCS oraz RAL. Pamiętaj, by możliwość wybarwienia danego koloru skonsultować z pracownikiem Flügger.

Mam wybrany kolor – jak zamówić farbę Flügger? >

Jeśli wybrałeś już kolor, który idealnie nadaje się do Twojego wnętrza, pozostało Ci zamówienie odpowiedniej farby Flügger.

Flügger oferuje dwie linie farb do pomieszczeń – linię premium Dekso oraz Flutex PRO. Każdy produkt oznaczony jest  odpowiednią liczbą, która określa stopień połysku – im niższa liczba, tym wykończenie jest bardziej matowe, im wyższa, tym większy połysk zapewnia. Wszystkie farby Flügger z serii premium Dekso oraz Flutex PRO są dostępne w sytemie barwienia.

Jaki rodzaj farby Flügger wybrać? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi! Choć do pomieszczeń, które chcesz pomalować, nadają się farby z obu serii, warto zwrócić uwagę na wyróżniki poszczególnych produktów. Dzięki temu wybierzesz farbę idealnie dopasowaną do pomieszczenia lub koloru, zyskując wymarzony efekt oraz gwarancję jakości na długie lata.

Farba Flügger do łazienki i kuchni

Jeśli szukasz farby do łazienki lub kuchni, zdecyduj się na Dekso 5. To matowa farba do ścian o niskim połysku i bardzo wytrzymałej powierzchni. Polecana jest szczególnie do wymagających pomieszczeń, takich jak łazienka czy kuchnia, narażonych na zabrudzenia. Jest odporna na czyszczenie, również punktowe, co pozwala zachować estetyczne walory pomieszczenia. Posiada również ekologiczny certyfikat Ecolabel.

Farba Flügger do malowania wnętrz na ciemny kolor

Bliżej Ci do ciemnych kolorów i właśnie tak chcesz urządzić swoje wnętrze? W takim razie zdecyduj się na farbę Flutex Pro 10 – idealną do ciemnych pomieszczeń. To produkt o matowo-satynowym połysku i wytrzymałej powierzchni, który doskonale sprawdza się w przypadku wymagających, ciemnych kolorów. Jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na zmywanie. Produkt jest odznaczony certyfikatami: Ecolabel i Nordic Swan.

Farba Flügger na sufit

Szukasz farby do pomalowania sufitu? To farba, która zapewnia głęboki efekt matu oraz antyrefleksyjne wykończenie. Jest przeznaczona do malowania właśnie tego typu powierzchni. Jeśli zależy Ci na kolorowym lub śnieżno białym suficie możesz również zdecydować się na  Dekso 1 Ultramat. To najbardziej matowa farba Flügger, zapewniająca antyrefleksyjne wykończenie. Dobrze sprawdzi się w wymagających pomieszczaniach, dając możliwość czyszczenia ścian, również punktowo. Farba ma wytrzymałą powierzchnię, która gwarantuje, że na długo zachowasz estetyczny wygląd pomieszczenia. Posiada certyfikaty: Ecolabel oraz Nordic Swan.

Gdzie są zlokalizowane sklepy stacjonarne Flügger farby? >

Stacjonarne sklepy Flügger farby są zlokalizowane w większych miastach w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście czy Wrocławiu. Pełną listę sklepów stacjonarnych znajdziesz na stronie Flügger w zakładce: Znajdź sklep Flügger farby. Zapraszamy!

Jaki kolor farby Flügger wybrać? >

Wybór odpowiedniego koloru farby potrafi być trudny. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny odcień, nasz doradca chętnie Ci pomoże. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnych konsultacji z dekoratorem w wybranym sklepie lub wybierzesz opcję spotkania online. Zaufaj naszym ekspertom – na pewno znajdziecie idealny odcień farby do Twojego mieszkania. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj spotkanie. Pamiętaj, że pracownicy sklepów Flügger farby również chętnie pomogą Ci w wyborze – oddaj kolor w nasze ręce!

Jeśli szukasz inspiracji w zakresie kolorów do pomieszczeń lub tipów na urządzanie wnętrz, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji poradnikowej: Znajdziesz tam same dobre podpowiedzi!

Jestem architektem/projektantem – czy próbki kolorów są dostępne wyłącznie na tej stronie? >

Tak, zakup próbek jest możliwy tylko na stronie KoloryFlugger.pl. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestaw próbek kolorów, który zawiera 60 wyselekcjonowanych, bestsellerowych odcieni.

To jednak nie wszystko. Dla architektów, projektantów stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy, dostępny na stronie: FluggerDesign.pl. Znajdziesz tam szeroki wybór benefitów – m.in. dostęp do wzorników i próbek kolorów, narzędzi pomocnych przy obsłudze klienta, specjalny system rabatowy, inspiracje oraz zaproszenia na eksperckie warsztaty. Czekamy na Ciebie!

Jak można się z Państwem skontaktować? >

Robimy wszystko, by kontakt z nami był dla Ciebie szybki i komfortowy. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i potrzeby. Dlatego dajemy Ci możliwość skontaktowania się z nami poprzez:

  • Wizyty stacjonarne w sklepach Flügger farby oraz kontakt telefoniczny z pracownikami wybranego przez Ciebie salonu – pełną listę sklepów znajdziesz na stronie Flügger w zakładce: Znajdź sklep Flügger farby.
  • Infolinię: +48 58 340 28 00. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.
  • E-mail – wolisz pisać niż dzwonić? Wyślij nam wiadomość na adres e-mail: kontaktpl@flugger.com. Na pewno odpiszemy!
  • Czat na stronie – jeśli masz pytanie, nie musisz wybierać się do sklepu stacjonarnego ani sięgać po telefon. Zadaj go, a my szybko odpowiemy. Czat jest dostępny również na stronie pl.
  • Porady Dekoratora – potrzebujesz fachowej i indywidualnej porady w zakresie wyboru koloru i farby? Skorzystaj z bezpłatnych Porad Dekoratora. Zarezerwuj termin i skonsultuj swoje wątpliwości z naszym ekspertem. Możesz również wysłać wiadomość do Dekoratora na adres e-mail: poradydekoratora@flugger.com.